O našich květinách

Květiny, které používáme pochází z Ekvádoru a Kolumbie, výhradně od pěstitelů, kteří používají postupy šetrné k životnímu prostředí. Jsou sklízené v době své největší krásy a poté upravované speciální metodou za použití přírodních ingrediencí.

Používáním této metody prodlužující životnost čerstvých květin se omezuje nadměrná spotřeba čerstvých květin, které vydrží čerstvé jen několik dní.

Takto upravené květiny jsou výborné pro alergiky a citlivé osoby. Naše květiny jsou taktéž vhodné pro hotely, salony krásy, kanceláře nebo restaurace, které si přejí vyzdobit interiér krásou čerstvých květin bez nutnosti pravidelných investic a časté péče.
 

Péče a údržba
 

Nedoporučujeme květiny umisťovat do vlhkého prostředí a vystavovat přímému slunečnímu zářením či jiným zdrojům tepla. Příležitostně zbavujte květiny prachu pomocí fénu nastaveného na nízkou teplotu případně pomocí suché a jemné prachovky. Neumisťujte na květy žádné předměty, abyste zabránili jejich polámání. Neumisťujte květiny na lakem či olejem upravené povrchy. Květy mohou při větší vlhkosti nebo přiložení ke světlým předmětům pouštět barvivo. Nezalévejte! Květiny, které jsou aranžované napevno nevyndavejte z jejich boxů.
 

Při dodržování této péče si můžete užívat krásu květin minimálně 1 rok ovšem mohou Vám dělat radost až dlouhé 3 roky!

<
Chyba
Uvedené pole jsou povinné: Jméno, e-mail a Zpráva